קורסים          
 

 סדנאות בבצק סוכר

בישראל מגוון סדנאות בבצק סוכר. בשנים האחרונות הפכו העוגות העשויות מבצק סוכר לטרנד. ניתן להזמין ולהכין באופן עצמאי עוגות בכל הצורות והגדלים. בצורת מגרש כדורגל, בצורת מכונית, כוכב, בעל חיים, בובה ועוד. בהתאם לעוגת בצק סוכר שרוצים לבנות נדרשת יכולת פיסול, ציור וצביעה. כל אדם יכול להתאים לסדנת בצק סוכר. למרות שתהליך ההכנה דורש זהירות וריכוז – התהליך לא מסובך יותר מדי.

מה לומדים בסדנאות בבצק סוכר?

באמצעות סדנאות בבצק סוכר ניתן ללמוד לעבוד עם הבצק עצמו, לצבוע בצק סוכר, לפסל ולצייר על גבי הבצק ולעטוף בצורה נכונה את העוגה בבצק הסוכר. בפועל קיימות מגוון סדנאות בבצק סוכר הנמשכות כמה שעות. בסדנה אחת ניתן ללמוד להכין עוגת בצק סוכר הכוללת דמויות, בסדנה נוספת ניתן ללמוד להכין עוגת בצק סוכר הכוללת ציורים ובסדנה אחרת ניתן ללמוד כיצד בונים עוגה עם פרחים אכילים. בסך הכול, ניתן להשתתף במספר סדנאות בבצק סוכר ולצאת עם ידע מורחב להכנת סוגים שונים של עוגות בצק סוכר.

סדנאות בבצק סוכר מלמדות לא רק לייצר עוגות בצק סוכר, אלה גם לקשט, להשתמש בחותכנים ולהכיר טכניקות שונות לפיסול. בנוסף, סדנאות בבצק סוכר יכולות ללמד להעתיק ציור אהוב על גבי הבצק ולאחר מכן לצבוע אותו בצבעים המתאימים. לדוגמא, ציור של פו הדוב, ספיידרמן ועוד. הדבר נעשה באמצעות מכחולים וצבעי מאכל. ניתן אף לבנות דמויות ולאפר אותם באמצעות צבעי המאכל הללו. כך ניתן ליצור בובת ברבי יפה – עוגה מעולה ליום ההולדת של הילדה. באמצעות בצק שוקולד ניתן לבנות שיער לאותה דמות.

למה כדאי ללמוד בסדנאות בבצק סוכר?

ניתן למצוא הן סדנאות בבצק סוכר למתחילים והן סדנאות בבצק סוכר למתקדמים יותר. מסדנת בצק סוכר ניתן לצאת עם המון ידע וטיפים וכן עם העוגה המפוארת שהכנתם במהלך הסדנה. היתרון הטמון בתוך סדנאות בבצק סוכר הוא שבמקום עובדים עם כל הכלים בפועל ויוצרים את עוגת בצק הסוכר מאפס ועד לרמה הדרושה תוך ליווי צמוד בתוך קבוצות קטנות של נוכחים. בדרך כלל, סדנאות בבצק סוכר מחלקות חוברות הדרכה שיכולות לסייע להיזכר בפרטים הקטנים שנאמרו במהלך הסדנא. בגלל כל הסיבות הללו משתלם לקחת סדנאות בבצק סוכר.

מהי עוגת בצק סוכר?

עוגת בצק סוכר היא עוגה עם דמות או צורה מסוימת שניתנת למאכל ועשויה מבצק סוכר. מדובר בטרנד שפרץ בשנים האחרונות. השימוש בעוגת בצק סוכר נפוץ במיוחד בימי הולדת של ילדים. מכיוון שניתן לעשות בו צורות ודמויות אהובות על הילדים. בנוסף, ניתן לצרף טקסט וברכה. עוגת בצק סוכר עשויה מאבקת סוכר, חלבונים, גליצרין, גלוקוזה ולפעמים ביצים. בצק סוכר כולל צבעי מאכל אשר הכרחיים לעיצוב הדמויות והציורים השונים. עבודה על עוגת בצק סוכר שונה מעבודה על עוגה פשוטה ולכן מומלץ לקחת סדנאות בבצק סוכר.


 

חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים