עוגת יום הולדת 24 לגלעד שליט - העוגה אשר מעוצבת בעבודת יד
 מסמלת את מגדל השנים שגלעד חוגג ימי הולדת בשבי החמאס,
כשבכל רגע המגדל יכול לקרוס.
הצבעים של העוגה בשחור ולבן מציינים את החושך שגלעד ומשפחתו
מצויים בו כבר 1500 ימים ,
את התקווה מול היאוש ,את הזכרונות כמו תמונה ישנה, של החיים שהיו להם לפני השבי.


 

עוגה לגלעד שליט

  ערוץ 2 פירסום העוגה של גלעד שליט
http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-3f0d3683df83a21004.htm


עוגת יום הולדת 23 לגלעד שליט - העוגה אשר מפוסלת בעבודת יד,
 מסמלת את שיבת היונים תמיד אל השובך .
בעוגה רואים יונה {אמא} יושבת בחלון השובך ומחכה ,
כשהיונה שחיכתה לה {גלעד שליט}חוזר לשובך.


עוגה לגלעד שליט

 

עוגות לגלעד שליט
 
 עוגה ליום הולדתו ה-23 של גלעד שליט

ניתן להסתכל על העוגה משתי זויות
1. האמא מחכה בביתה לבנה שיחזור והוא חוזר אליה.
2. הבן מחכה בשבי לאמו שתגיע להציל אותו
.

לגלעד
כמה טוב שמשאלות מתגשמות ולאחר כלכך הרבה שנות שבי, ציפיה, אמונה וגם אכזבות , חזרת הביתה !!!
אנחנו מאחלים לך חיים של אושר ושמחה בשובך משפחתך.
עוגה ליום הולדתו  העברי ה 24- של גלעד שליט ו-1500 יום בשבי החמאס

העוגה מסמלת את מגדל השנים שגלעד נמצא בשבי החמאס, כך שבכל רגע המגדל יכול לקרוס, הצבע השחור והלבן מסמל את התקווה מול היאוש ,על כך שהצבע בחיהם של גלעד ומשפחתו נעלם, הזכרונות של החיים שהיו לפני השבי כמו תמונה ישנה. ואת הצעקה של גלעד שיצילו אותו מהשבי.

לגלעד
אנחנו  שמחים כל כך שחזרת למשפחתך לאחר כל כך הרבה שנים של שבי. אנחנו מקווים שחייך יהיו מאושרים ויהיו צבועים בכל צבעי הקשת, שלעולם לא תדע עוד בדידות ופחד. בשנות השבי שלך הפכת לחלק מכל משפחה בישראל והמשאלה לחזרתך נוספה לשאר משאלות החיים.
משאלות אכן מתגשמות!!!!

מאיתנו משפחת פישביין -"העוגות של שרון"עוגות מעוצבות - מרכז האירוע
ככל שהאירוע גדול יותר מרשים ומושקע כך גם העוגה יוקרתית ומיוחדת. ההשקעה בעוגה ובבחירת העוגה המושלמת לכל אירוע לא נופלת מההשקעה בשאר הפרטים של האירוע ואפילו בעיצוב האירוע ובדיוק כמו שישנם עיצובים לבגדים עם השנים החלו לצוץ גם עיצובים גרנדיוזיים לעוגות. בעולם הנשלט על ידי טרנדים ומותגים לכל אובייקט יש אלמנט עיצובי. בניינים, רהיטים, בגדים, אנשים וגם אוכל. כל אובייקט חייב להיות מושלם בימינו לא רק בטעם וריח אלא גם ויזואלית. בדיוק לשם כך קונדיטורים מתמחים בעיצוב עוגות ומציעים מגוון רב של סדנאות בנושא
 

עוגות חתונה

הגיע הרגע, אתם נרגשים. הכל כבר מוכן: הפרחים, השמלה, העיצוב של האירוע והעוגה שהזמנתם. המסע המפרך של חיפוש אחר עוגות חתונה לא היה פשוט, שכן, העוגות המעוצבות והמיוחדות שחבריכם הזמינו לאירועים שלהם, היוו עבורכם זרז לחיפוש אחר העוגה המיוחדת ביותר. כן. כיום עוגות חתונה מבצק סוכר הם 'צו האופנה' החדש וכל זוג מעוניין בעוגה אשר תיחרט בזכרונם ובבלוטת הטעם של אורחי החתונה זמן רב לאחר סיום האירוע. עוגות חתונה מבצק סוכר הן עוגות שלהן אין תחליף. השילוב של עיצוב ייחודי, עמידות וטעם מתוק בפה יהפכו את החתונה שלכם לאירוע שייזכר שנים רבות. כעת, ניתנת בידכם האפשרות להחליט כיצד תרצו שעוגת החתונה שלכם המורכבת מבצק סוכר, תיראה. כמו כן, לאחר שתהיו מרוצים מעוגת החתונה שלכם, תוכלו ללמוד כיצד לעשות עוגות חתונה מבצק סוכר ועוגות בצק סוכר לאירועים שונים וזאת על ידי השתתפות בסדנא קצרה בבצק סוכר.

עיצוב עוגות בבצק סוכר

המרכז הגדול בצפון לאומנות בעיצוב עוגות בבצק סוכר. סדנאות וקורסים מקצועיים בפיסול דמויות עיצוב עוגות וקישוטם. סדנא בבצק סוכר, הינה סדנא שבה אתם, יכולים ללמוד כיצד לעצב בעצמכם עוגת בצק סוכר. אם התרשמתם לטובה מעוגת החתונה המעוצבת שלכם ואם הייתם מופתעים ממגוון האפשרויות של עוגות חתונה מבצק סוכר כשחיפשתם עוגה שתתאים לאירוע המשמח של חייכם. כעת, ניתנת לכם האפשרות ללמוד כיצד להכין אותה. סדנא בבצק סוכר תשמש אתכם לא רק ללמידת האופן בו מכינים עוגות חתונה מבצק סוכר, אלא גם הלאה בחייכם. כאשר לילדכם הראשון תהיה מסיבת יום הולדת תוכלו להכין לו עוגת בצק סוכר כשעליה שלל דמויות צבעוניות וציור שהוא תמיד רצה. סדנא בבצק סוכר למתחילים שעורכת שעות בודדות ובעלת עלות נמוכה, היא סדנא שממנה תצאו עם ידע כיצד לקשט את אותה עוגת בצק סוכר, בצורה ססגונית ומיוחדת לכל אירוע אותו אתם מתכננים לערוך. אנו מציעים לכם להשתתף בסדנאות מגוונות: סדנאת דמויות, סדנאת ציור, סדנת איפור דמויות, סדנת פרחים ועוד.

בצק סוכר

כיום, ישנן מגוון אפשרויות לעצב עוגות לאירועים שונים על ידי בצק סוכר. בצק זה, הוא בצק אשר עמיד לאורך זמן, ניתן להשתמש בו על מנת להוסיף מגוון צבעים ססגוניים לעוגה, דמויות שונות על העוגות המכילות בצק סוכר ואף לצייר עליו מגוון ציורים וזאת על מנת שעוגת האירוע המיוחד שלכם תהיה מעניינת וייחודית. עוגות חתונה המכילות בצק העשוי מסוכר, הינן העוגות הפופולאריות ביותר היום. תארו לכם עוגת חתונה המעוצבת בצבעים שאתם בוחרים, בסגנון שבו אתם מעוניינים כשעל העוגה מוטבע ציור שלכם- החתן והכלה. דמיינו לעצמכם את הבעת הפנים המאושרת של ילדכם כאשר הוא מגלה שעל עוגת היום הולדת שלו מצוירת דמות של הגיבור שלו: סופרמן, סימפסון, מכונית ספורט ועוד. אנו יודעים כיצד ליצור את הקסם, דהיינו לקחת אבקת ג'לטין וסוכר, ביצים, גליצרין, גלוקוזה ומים וליצור מהם עוגת בצק סוכר בצורה שאתם בוחרים: בצבעים אטרקטיבים, במתיקות מעודנת, מעוטרת באיורים ועוד. בצק סוכר הוא הקוסם שהופך כל עוגה סטנדרטית לעוגה שתמיד תזכרו.

עוגות מעוצבות

אם בעבר, הסתפקו בעלי השמחה בעוגה לבנה סטנדרטית, כיום, כאשר השימוש בבצק סוכר פתח צוהר לעיצובים ייחודיים וססגוניים, הדרישה לעוגות מעוצבות הולכת וגואה. עוגות מעוצבות בהתאם לדרישת הלקוח, עוגות המעוצבות בקו ייחודי ומתאימות לסגנון האירוע, עוגות עם שלל ציורים ואיורים עליהם כגון :ספיידרמן , דורה, סופרמן ועוד. עוגות המכוסות בבצק סוכר צבעוני, עוגות שעליהן דמויות צבעוניות מבצק סוכר ועוד ועוד. כיום, יש לכם את האפשרות לבחור בדיוק באילו עוגות מעוצבות אתם מעוניינים. כמו כן, יש לכל לקוח את האפשרות לראות באתר האינטרנט שלנו את המבחר הרב של העוגות שיש לנו להציע לכם ואיזה סגנון עוגות מתאים לכם באופן אישי. מלבד זאת, קיימת גם אפשרות למלא את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואחד מנציגנו יחזור אליכם ויענה על שאלותיכם בכל הנוגע לעוגות מעוצבות. כי עוגות מעוצבות זה אנחנו! 

חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים