עוגות לבנים להשראה בלבד
לא ניתן להזמין עוגות

m&m cake

 


 


    

עוגה שכולה מפוסלת מבצק סוכר,גם הנחש.
עוגת נייק מעוצבת בבצק סוכר לעומר פישביין
 
 

עוגות מעוצבות לאירועים

עוגות מעוצבות הן המצרך החשוב באירוע שאנו חוגגים. כל אירוע באשר הוא, אם זה יום הולדת, ברית/בריתה או חתונה, אל לנו לשכוח להוסיף עוגות בעלות עיצוב ייחודי לרשימת המטלות.עוגות חתונה מעוצבות
מי שלא זכה לראות ולהבין מהן עוגות מעוצבות, סביר שלא יצליח להבין במה מדובר.
במאמר זה, נשתדל להאיר את עינכם ולנסות להבהיר לכם עד כמה חשובות, כדאיות ומוסיפות ערך לאירוע אותן עוגות. עד כמה הן תורמות לעיצוב אולם האירועים בו מתבצע האירוע ועד כמה מפספסים, אם לא רוכשים את העוגות.

למה עוגות מעוצבות

עוגות מעוצבות הן עוגות אשר נעשות לאירוע ספציפי, על פי בקשת לקוח או על פי הדמיון והיצירתיות של הקונדיטור או אופה העוגה.
למעשה כול עוגה מעוצבת, מקבלת מגע אישי ולא ניתן לאתר עוגות זהות, בשני אירועים שונים. העוגה יכולה להיות מעוצבת על פי תמונה שמעביר לה בעל האירוע ולחילופין על פי תאור שמתאר בעל השמחה לזה שמעצב את העוגה. עוגות מעוצבות הן צבעוניות יפות והכי חשוב טעימות.

כל אירוע והעוגה שלו

עוגות חתונה - העוגות של שרוןהאירועים אותם אנו חוגגים במהלך החיים הם רבים החל מברית או בריתה, ימי הולדת, בר או בת מצווה, חתונה, גיוס לצה"ל והרשימה עוד ארוכה.
למעשה כול אירוע מהווה עבורנו נקודת ציון הנזכרת לכול החיים. אותם נקודות ציון יסופרו ברבות החיים לילדינו ולנכדינו.
עוגות מעוצבות המיועדות לאירועים יעצימו את החוויה ויוסיפו מימד חדש. בימי הולדת, העוגות יכולות להיות על פי דמויות שחוגג היום הולדת אוהב כגון: ספיידרמן, סופרמן, דמויות טלביזיוניות כגון: דורה, קופיקו ועוד. אם עוגות מעוצבות יוכנו לחייל או חיילת המתגייסת לצבא הגנה לישראל, אפשר להכין עוגה בצבע ובדוגמת מדי צהל, נשק, קיטבג ועוד. למעשה יכולות עוגות מעוצבות להיות כל מה שאנו רוצים ומבקשים ככל העולה על הדמיון.

מספר עובדות שרציתם לדעת על עוגות מעוצבות לאירועים

למרות העובדה כי עוגות מעוצבות נעשות על ידי עוגה בחושה לשם העיצוב, הטעם הוא מופלא והעוגה אכילה להפליא. עוגות מעוצבות, הן כשרות כך שאפשר בהחלט להכניסן אל כל אולם אירועים בו מתקיימת השמחה. את העוגה רצוי להזמין שבועיים מראש, משום שאין זו עוגה פשוטה להכנה והעיצוב דורש זמן הכנה. למי שאין עיצוב בראש יכול להתייעץ עם מי שממנו רוכשים את העוגה והוא יעזור בגיבוש הרעיון. את כל אותן העוגות אין צורך לקרר. את העוגות שומרים בקופסאות קרטון והן מותאמות לאקלים בישראל ונשמרות. באופן כללי חשוב לדעת כי העוגות עשויות מסוכר וצבע וחומרים אלו אינם אוהבים קירור, הלחות שקיימת במקרר עלולה להרוס את העוגות.

לסיכום

עוגות מעוצבות הן עוגות מרשימות , צבעוניות וטעימות אשר בימינו נוהגים להזמין אותם לכל אירוע. למעשה אירועים מסמלים נקודת ציון בחיינו ולכל אירוע יש אופי מיוחד השייך לו. כל עוגה תעוצב בהתאם לאירוע ולאופיו.
האירועים הם מגוונים כגון: אירוע מטעם העבודה כנסים, פרישה של עובד ותיק, קידום עובד בכיר, גיוס עובדים חדשים ועוד. אירועים משפחתיים כגון: חתונות, בר מצווה, לידה, יום הולדת ועוד. לכל אחד מהאירועים תעוצב עוגה בהתאם לבקשת הלקוח, או בהתאם לאופי האירוע שלשמו מכינים את העוגה
 לדוגמא : אם יהיה זה טקס סיום לימודים, אז יכולים להכין עוגה בעיצוב ספר, אם זה סיום צבא אזי ניתן להכין עוגה בעיצוב חוגר ועוד.

חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים