עוגת חתונה מעוצבת מבצק סוכר
  "העוגות של שרון"
להשראה בלבד, לא ניתן להזמין עוגות
 

עוגת חתונה עם ורדים וקפלים העוגות של שרון
   
   
   
 
 
 
 
   
 
 
עוגת חתונה לבנה עם פרחים של ורדים עוגת חתונה לבנה עם פרחים של ורדים
   
עוגת חתונה עם ורדים וקפלים עוגת חתונה עם ורדים
   
   
   
עוגת חתונה עם חבצלות העוגות של שרון עוגת חתונה עם חבצלות העוגות של שרון
   
   
   
עוגת חתונה על עמודים  
   
   
   
   
   

עוגות חתונה מעוצבות

עוגות חתונה מעוצבות מצויות היום כמעט בכל חתונה שאנו מגיעים אליה ומושכות תשומת לב רבה. אם פעם האורחים חזרו הביתה ושוחחו על שמלת הכלה, היום אנו שומעים יותר ויותר אורחים שמדברים על עוגת החתונה: כיצד בעלי השמחה בחרו לעצב אותה, עד כמה העיצוב היה ייחודי, עד כמה הייתה טעימה ואצל מי הם הזמינו את אותה עוגה. עוגות חתונה מעוצבות הינן "האופנה העכשווית" של כל חתונה מוצלחת.

עוגות חתונה מעוצבות - בעבר ובהווה

עוגות חתונה מעוצבות

מסורת עוגות החתונה היא רבת שנים. בעבר, ברוב החתונות יכלתם למצוא את אותה עוגת חתונה ובהתאם לכך, היא גם לא תפסה תשומת לב רבה אצל האורחים שהגיעו לאירוע המשמח. כיום, המצב השתנה וכל הנושא של: עוגות חתונה מעוצבות החלו להיכנס "ככותרת ראשית" בכל חתונה. כיום, ישנו צורך עז להתבלט. הרי מי מאיתנו אינו מעוניין שהחתונה שלו תהיה הייחודית ביותר, המפוארת ביותר והטעימה ביותר? משום כך עוגות החתונה המעוצבות תופסות משקל גדול יותר מבעבר. כיום, עוגת חתונה לבנה סטנדרטית עם דמויות החתן והכלה אינה אטרקציה וכיוון שעוגת החתונה היא "הדובדבן שבקצפת", כדאי שהדובדן יהיה אדם ומתוק. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים מזמינים עוגות חתונה המעוצבות לאירוע החתונה שלהם.

עוגות חתונה מעוצבות - חשוב לשים לב

כאשר אתם מחליטים להזמין לחתונה שלכם עוגות חתונה מעוצבות, רצוי שתשוחחו עם בעלי העסק לעוגות מעוצבות והקשיבו לרעיונות שלהם. קרוב לוודאי שהם יבקשו לדעת מהי אופי החתונה, מה מייחד אתכם ועוד וזאת על מנת להציע עוגות חתונה המעוצבות בהתאם לאופי האירוע, האורחים שבו ובעלי השמחה. עוגות חתונה מעוצבות אמנם תופסות תשומת לב רבה, אך חשוב מאוד להקפיד גם על פרמטרים נוספים מלבד העיצוב, כגון: חומרים משובחים עיצוב עבודת יד ולא עיצוב תעשייתי על פי תבנית הקיימת בחתונות רבות אחרות. ניתן לאכילה- תמו ימי הפלסטיקים! כיום, חשוב לוודא כי כל מה שעל העוגה: דמויות, קישוטים ועוד ניתנים לאכילה.
עמידות- שימו לב שהעוגה עמידה. כלומר, יהיה זה מביך באם עוגת החתונה המעוצבת שלכם תאבד את צורתה עד שתגיע לאולם. וודאו כי היא נשמרת בתנאי קירור מותאמים.

עוגות חתונה מעוצבות - חשיבות הבחירה

עוגות חתונה דורשות הוצאה כלכלית לא קטנה ולרוב אנו עושים את הטעות שבבחירת עוגות מעוצבות זולות. הבעיה מתחילה כאשר אנו מגלים כי "קנינו חתול בשק". העוגה אינה עשויה מחומרים איכותיים, היא אינו בעלת אותו עיצוב שבחרנו, הגימורים של עיצוב העוגה אינם מקצועיים ועוד ועוד ולכן חשוב מאוד לעשות את הבחירה אנחנו כאשר אנו מדברים על עוגות חתונה מעוצבות , גם כאשר מדובר בתוספת של עוד כמה שקלים.

עוגות חתונה מעוצבות - טיפים

מחיר - חשוב שמחיר העוגה לא יהיה הפרמטר היחיד שבגינו הנכם בוחרים בקונדיטריה אחת ולא אחרת.
קטלוג אינטרנטי - שימו לב כי ישנם קונדיטוריות המציעות אתרי אינטרנט המציגות קטלוג מגוון של עוגות חתונה מעוצבות ורעיונות שונים. דבר זה נועד במיוחד בשבילכם. הסתכלו בקטלוג והחליטו איזה קו עיצובי מתאים לכם.
טעימות - ישנן קונדיטוריות המאפשרות לכם להתרשם ממבחר עוגות החתונה המעוצבות על ידי יום טעימות. אל תהססו הגיעו למקום ונסו את העוגות. דבר זה יעזור לכם בבחירת העוגה ובהחלטה האם זו הקונדיטוריה הנכונה לכם.
גודל - שימו לב. גודל עוגות חתונה מעוצבות צריך להתאים למספר הנוכחים באירוע שלכם. שהרי לא תרצה להיות בסיטואציה שהזמנתם 400 אורחים לחתונתכם ואילו העוגה אינה מספיקה לכל האורחים.

עוגות חתונה מבצק סוכר

עוגות רבות נבחרות כיום בהתאם לחומרי הגלם מהן הם עשויות. מרבית הזוגות הנישאים כיום בוחרים עוגות אשר נעשו על ידי בצק סוכר. מטרתו העיקרית של בצק סוכר הוא, לאפשר לקונדיטור לעצב עוגות חתונה בעיצוב מרהיב ויוצא דופן. עוגות אשר עשויות בצק סוכר, החלו להופיע בשנות השמונים ומאז הדרישה הולכת וגדלה למימדים חסרי תקדים. כאמור בצק סוכר ניתן לעיצוב בקלות ובכל צורה וזו למעשה הסיבה שלשמה אנו בוחרים את העוגות הללו, כשאנו רוכשים עוגות חתונה ביום הנישואין.
כל כלה וחתן ביום הנישואין, זוכים לעיצוב ייחודי ולא תעשייתי.

כשהטעם והעיצוב נפגשים

אין ספק שאחד הימים המאושרים בחיינו הוא יום חתונתנו. ככל שבחירת עוגות חתונה נבחרת בקפידה יתרה, כך המראה והטעם שובים את לבבותיהם ואת טעמם של הכלה החתן וכל שאר האורחים המגיעים לכבד אותנו, ביום המאושר ביותר בחיינו. עוגות אשר נעשו על ידי בצק סוכר, מעוצבות כך שהם מעבירות מסר מסוים לחתן ולכלה והן מרמזות ושולחות ברכה להמשך החיים המשותפים, של הזוג המאושר. כולנו מודעים לעובדה כי עוגות חתונה, הן בעלות חשיבות יתרה וכי ללא עוגות חתונה סביר שלא תתקיים חתונה ולהיפך. בעבר נהגו להגיש לאורחים עוגה סטנדרטית, אשר ניתן היה לראות כמעט בכל חתונה. כיום כבר התהפכו היוצרות ועוגות שונות נראות בכל חתונה באשר היא בזכות בצק סוכר שמתעצב על פי דרישה.

קלאסיקה במסווה של מודרניזציה

מי מאיתנו אינו מכיר את אותן עוגות חתונה, אשר בנויות מקומות קומות ובקומה האחרונה נחה לה בובה מפלסטיק או מרציפן, של חתן וכלה.
אלו הן אותן עוגות קלאסיות, אשר נראות כמעט בכל סרט חתונה של הורינו, סבינו ומורינו. אלו גם אותן עוגות חתונה אשר אנו זוכים לראות בסרטים, שם הגיבורים מתחתנים. בצק סוכר כידוע, הוא המצרך איתו מעצבים כיום עוגות.
משום שאותו בצק סוכר ניתן לעיצוב מופלא ומדיוק, אפשר לעצב כל קומה בעוגה ובה לספר סיפור השייך לכלה ולחתן בלבד. כך כל קומה בעוגה תסמל שלב אחר בחייהם של הכלה והחתן ולעוגה תהיה משמעות, צבע וטעם מופלא.

חתונה צבעונית

כיום כבר קשה לחדש ולרענן, אף אחד כנראה כבר לא ימציא את הגלגל, אך בהחלט ניתן לאתר חתונות ולהיות נוכח בחתונות, יוצאות מן הכלל.
כל כלה וכל חתן, מנסים ליצור קונספט עיצובי מרענן ומחודש על ידי צבעים שונים של הפרחים, מפות צבעוניות המונחות על השולחן, עוגות חתונה צבעוניות ועוד. (בעבר עוגות חתונה היו בעיקרן בצבע הלבן).
בזכות בצק סוכר אשר נוהגים להשתמש בו כיום, ניתן לעצב עוגות בצבעים שונים ומרהיבים ולהוסיף עוד מעט צבע לאירוע. היתרון של עוגות חתונה העשויות בצק סוכר הוא, היכולת לתת לדמיון דרור ולעצב עוגות ככל העולה על רוחנו.

לסיכום
עוגות חתונה כבר לא צריכות להיות משעממות ובעלות צבע אחד אחיד. עוגות חתונה הנעשות על ידי בצק סוכר, יכולות להיות מעוצבות ככל העולה על רוחנו ולסמל עבור החתן והכלה משמעות ולהעביר מסר.
בצק סוכר מאפשר לקונדיטור האופה אותן ליצור עבור האירוע המשמח ביותר בחיינו, עוגה בעלת משמעות וייחוד ולא עוד עוגה. אם גם אתם עומדים בפני אירוע משמח כגון חתונה, כדאי שתשקלו לרכוש עוגה העשויה בצק סוכר. כזו שתעוצב במיוחד עבורכם על פי דרישה ספציפית וצבעים שאתם אוהבים.
לא קיימת הגבלה בבחירת הצבע וכמעט כל דמות שתרצו לעצב אתם יכולים לבקש, אם זהו משרד שם נפגשתם לראשונה, או רכב שם הייתה הנשיקה הראשונה.
להזמנות
052-6049276
04-9529146
 

 

חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים